Menu

Ciekawe inwestycje w miastach

Blog o najciekawszych inwestycjach realizowanych w miastach. W tym hotele, biurowce, centra handlowe, czy apartamentowce.

Warszawskie Złote Tarasy

walkomar80

Niewątpliwe ważną inwestycją zrealizowaną w samym centrum Warszawy były i są Złote Tarasy. Miejsce obok dworca PKP przez wiele lat było zaniedbane. Był tam tylko parking i właściwie nie było się czym chwalić. W ciągu kilku lat krajobraz tego miejsca zmienił się nie do poznania. Wybudowano tam nowoczesne centrum handlowe, które mieści wielką liczbę sklepów, kino. Całe centrum handlowe jest bezpośrednio połączone z dworcem co niewątpliwie jest ogromną zaletą, gdyż tłumy podróżujących zawsze mogą odpocząć udając się na kawę, czy obiad do centrum handlowego. Samo centrum handlowe zostało wykonane bardzo estetycznie. Na największą uwagę zasługuje tutaj dach, który faktycznie robi wrażenie na osobach poruszających się po centrum handlowym. Na wzór Złotych Tarasów - mam tu na myśli lokalizację przy dworcu szybko zaczęły powstawać kolejne centra handlowe. Na przykład w Poznaniu wyrósł Poznań City Center. Podróżni szybkom docenili tego typu rozwiązanie, więc zdobyło ono rzeszę sympatyków i dlatego jest powielane przez inwestorów. W tym centrum znajdują się sklepy wszystkich znaczących coś w Polsce marek. Mamy tutaj sklepy takie, jak: Bershka, Pull&Bear, Zara. Jest Tatuum, Sephora, Douglas. Zjeść możemy w McDonald's, KFC, Salad Story, Subway czy Tokio Express. Moim zdaniem jest to jedno z bardziej reprezentacyjnych centrów handlowych w Polsce. Oczywiście na uwagę zasługują także Stary Browar w Poznaniu, czy Manufaktura w Łodzi. Natomiast lokalizacja Złotych Tarasów i pełna gama sklepów sprawiają, że nie mogłem nie napisać o nich na tym blogu. Sam, gdy jestem w Warszawie często do tego centrum zaglądam, gdyż po prostu je lubię. Jest zrobione z głową. Zachęcam do odwiedzenia. 

Zlote_tarasy_zima2011

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [tymon] *.opera-mini.net

    Dzięki takim inwestycja Polska jest coraz ładniejsza. Ostanio też znalazłem [url="prom-szwecja.pl]tanie promy do Szwecji [/url], wniosek taki ze coraz lepiej w tym kraju

  • viennalife.pl

    Bardzo fajnie, że w miastach pojawiają się nowe inwestycje i nowe programy. Dzięki temu wszystko wygląda lepiej, a miasto ma również większą popularność, a co za tym idzie - większe pieniądze na realizację dalszych celów i postanowień.

© Ciekawe inwestycje w miastach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci